امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35789
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیامکی امشب با این مضمون که «قدرت‌الله ایزدی(آقا رشید)دار فانی را وداع گفت» توسط یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیامکی امشب با این مضمون که «قدرت‌الله ایزدی(آقا رشید)دار فانی را وداع گفت» توسط یک پایگاه خبری ـ تحلیلی در ابتدا منتشر شد و سپس در بین مردم هنردوست رد و بدل شد و به قدری این پیامک، جدی گرفته شد که در مدت پنج دقیقه این پیامک در تمام شهر انتشار پیدا کرد.

سایت‌های خبری هم در ساعت 21 و 10 دقیقه این خبر را اعلام و این بازیگر تئاتر و سینما را در سن 57 سالگی به اجبار از صحنه روزگار محو کردند!

با توجه به آنکه خبر بیماری و مرگ برای این بازیگر، در گذشته هم شایع شده بود، برای اطمینان از صحت این خبر خبرنگار فارس با این بازیگر شوخ‌طبع تماس گرفته و پس از چند بار مشغول بودن خط، صدای قدرت‌الله ایزدی از پشت خط به گوش ‌رسید که در جواب این سؤال که: «آقای ایزدی خودتان هستید؟»، با همان شوخ‌طبعی همیشگی گفت: «بله خودم هستم، بابا بیچاره شدم و این شایعه‌ای است که دشمنان درآورده‌اند و خدا را شکر که صحیح و سالم هستم و هیچ مشکلی ندارم».
انتهای پیام/63007/ک20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها