امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35808
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 50
محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد روند بررسی رای اعتماد ...

محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد روند بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی رئیس جمهور در مجلس اظهار داشت: در جریان بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت، حضور نمایندگان در مجلس تقریباً رکورددار بود.

وی افزود: در روزهای بررسی رای اعتماد 284 نماینده از مجموع 289 نماینده در صحن علنی مجلس حضور داشتند.

باهنر ادامه داد: آقای طیب‌نیا به عنوان وزیر اقتصاد بالاترین رای اعتماد یعنی 274 رای را از مجلس گرفت؛ البته مجلس روی همه وزرا اعم از اقتصادی و سیاسی حساسیت بالا نشان داد به طوری که دیدیم علاوه بر وزرای اقتصادی وزیر خارجه و وزیر کشور و وزیر دفاع هم رای خوبی داشتند.

نایب رئیس مجلس اظهار داشت: مجلس حتی در موضوع فرهنگی هم حساسیت داشت و دیدیم که آقای جنتی رای آورد؛ آقای نجفی هم تنها یک رای کم آورد و نزدیک بود که وزیر شود.

وی اضافه کرد: ‌البته سه گزینه‌ای هم که از مجلس رای اعتماد نگرفت افراد و نیروهای خوبی بودند و می‌شود از آنها در مسئولیت‌های دیگر استفاده کرد.

نایب رئیس مجلس گفت: در حال حاضر آقای روحانی سه ماه وقت دارد تا وزرای جدید را به مجلس معرفی کند ولی با توجه به شناختی که از آقای روحانی داریم وی معمولا فرصت‌ها را استفاده می‌کند و فرصت‌سوز نیست و به نظر گزینه‌های باقیمانده نیز زودتر از موعد مقرر معرفی می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها