امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3581
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 248
به گزارش خبرگزاری فارس، بیانات مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه اجلاس بیداری اسلامی به طور زنده از شبکه‌های یک، جام جم یک، جام جم دو، قرآن و شبکه ...

به گزارش خبرگزاری فارس، بیانات مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه اجلاس بیداری اسلامی به طور زنده از شبکه‌های یک، جام جم یک، جام جم دو، قرآن و شبکه رادیویی ایران پخش می‌شود.

در این راستا روابط عمومی رسانه ملی اعلام کرد: بخش‌های مختلف خبری کوتاه و مشروح شبکه های رادیویی و تلویزیونی گزارش هایی از مراسم افتتاحیه و نشستهای این اجلاس بین المللی پخش می کنند. اجلاس جهانی «علما و بیداری اسلامی» با حضور علما و نمایندگان کشورهای اسلامی و برخی کشورهای غیر اسلامی امروز در تهران آغاز به کار می‌کند. رادیو ایران با سه ویژه برنامه انعکاس این همایش بین المللی را پوشش می‌دهد.

شبکه‌های یک، جام جم 1و 2 ، قرآن و خبر مراسم افتتاح این مراسم را پوشش کامل می‌دهند.  ویژه برنامه «عصر بیداری» که از رادیو ایران پخش می‌شود مراسم افتتاحیه این همایش را بطور مستقیم از ساعت 9 صبح پخش می کند . رادیو معارف نیز گزارش مستقیم این همایش را از زمان افتتاحیه در کنداکتور امروز خود قرار داده است.

برنامه «عصر بیداری» نیز در رادیو صدای آشنا ویژه برنامه‌هایی از این همایش پخش خواهد کرد . همچنین شبکه خبر در ارتباط‌های مستقیم خود از این مراسم، علاوه بر مراسم افتتاحیه نشستهای تخصصی همایش را انعکاس خواهد داد. در این اجلاس، پس از مراسم افتتاحیه 6 کمیته تخصصی فعالیت خود را آغاز می کنند.

اکیپ های تصویربرداری از گروه های مختلف برنامه ساز صدا و سیما نیز در این اجلاس حضور دارند تا مصاحبه هایی با میهمان همایش انجام دهند . این مصاحبه ها در قالب برنامه های سیاسی در روز های آینده پخش خواهد شد.

در این اجلاس، علمایی از کشورها و مذاهب مختلف، حتی از فعالان سلفی و گروه های دیگر حضور دارند که در طول نشست های تخصصی دیدگاه های خود را در خصوص مسائل مطرح شده بیان خواهند کرد. اجلاس بیداری اسلامی را در مجموع 400 خبرنگار داخلی و خارجی از 250 رسانه پوشش خبری می دهند.

انتهاب پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها