امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35823
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روند بررسی ...

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روند بررسی رای اعتماد به کابینه پیشنهادی دولت یازدهم، گفت:‌ رئیس دولت و نمایندگان مجلس کارنامه قبولی را در روند برگزاری رای اعتماد به وزرای پیشنهادی داشتند و برای اولین بار هم شاهد پخش مستقیم این برنامه از صداوسیما بودیم که موجب افزایش آگاهی و شناخت مردم از دولت و مجلس شد.

وی با بیان اینکه برخی افرادی که به عنوان مخالف صحبت کردند شأن مجلس و اخلاق اسلامی را رعایت نکردند، خاطرنشان کرد: برخی نمایندگان مجلس از همان ابتدا نسبت به چند وزیر پیشنهادی که رای نیاوردند، نظر منفی داشتند.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با بیان اینکه عدم کسب رای اعتماد سه وزیر پیشنهادی به معنای عدم همکاری مجلس با دولت نبود، تاکید کرد:‌ تعداد بالایی از نمایندگان به این سه وزیر پیشنهادی رای ندادند و این نمایندگان نیز نظر خودشان را گفتند که به هیچ عنوان به معنای عدم همکاری مجلس با دولت نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها