امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35824
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید این وزارتخانه که با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد اظهار داشت: توفیق داشتم با عنایت خداوند متعال در دولت آقای روحانی در این مقطع این مسئولیت را قبول کنم و با رای اعتماد نمایندگان مجلس انشاءالله در این مسیر کوشا باشم.

وی افزود: امید و اعتمادی برای مردم ایجاد شده و این کشتی را کشتی‌گیران دیگری در حوزه اجرا در دریای پرتلاطم هدایت کردند،اما ناخدای با صلابت، مقتدر و ولایتمدار کشتی دولت یازدهم، زین پس با سینه‌ای فراخ و اندیشه‌هایی بلند و عزم و اراده‌ای مستحکم به کمک خداوند متعال و مردم عزیز به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

رحمانی فضلی گفت: بنده تلاش می‌کنم و امیدوارم بتوانم به وظایف خود عمل کنم و در این راه بعد از لطف خداوند و رهنمود‌های مقام معظم رهبری، نیازمند پشتیبانی رئیس‌جمهور، نمایندگان ملت و خود ملت به ویژه کارکنان صدیق و تلاشگر وزارت کشور هستم.

وی گفت:امیدوارم بتوانیم امنیت پایدار، توسعه سیاسی، توسعه اقتصادی، آرامش و ثبات را برای همه مردم ایران محقق کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها