امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35825
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌ صولت مرتضوی دبیر ستاد انتخابات کشور صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌ صولت مرتضوی دبیر ستاد انتخابات کشور صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید وزارت کشور که با حضور حسن روحانی در ساختمان وزارت کشور برگزار شد اظهار داشت: زمانی که آقای نجار به عنوان وزیر کشور منصوب شد وزارت کشور دارای التهاباتی بود. در دوران قبل از آقای نجار 4 وزیر کشور تغییر کرده بودند و ثبات مدیریت وجود نداشت.

دبیر ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: همچنین حوادث تلخ بعد از انتخابات 88 وجود داشت و بازگرداندن آرامش به اجتماع کاری سنگین و دشوار بود؛ استراتژی دشمن در حوادث پس از انتخابات، براندازی با تاکتیک کشته سازی بود اما با تدبیر مسئولان عالیرتبه و مدیریت بر شورای امنیت کشور توسط آقای نجار داغ براندازی و اختلاف را وزارت کشور بر دل دشمنان نظام گذاشت و به آسانی از بحران دشمن ساخته عبور کرد.

وی افزود: نکته دوم بازگرداندن اعتماد عمومی به وزارت کشور و مسئولان بود چراکه فضا بسیار ملتهب بود و برخی از عناصر سیاسی وزارت کشور را واجد صلاحیت برای برگزاری انتخابات نمی‌دانستند؛ اما وزارت کشور به خوبی توانست این اعتماد را به دست آورد؛ از دغدغه‌های آقای نجار این بود که وزارت کشور سه انتخابات بزرگ را به خوبی برگزار کند و این کار انجام شد که در واقع طرحی نو در نظام مقدس جمهوری اسلامی و نظام مردم‌سالاری بود.

مرتضوی تاکید کرد: دغدغه آقای نجار این بود که تا آخرین رای مردم گرفته شود؛ مشورت‌پذیری، اخلاص و قانونمداری از دیگر ویژگی‌های بارز آقای نجار به شمار می‌رود؛ همچنین آقای رحمانی فضلی دارای سابقه درخشان و تجربه بسیار مفید است و متخلق به اخلاق و اسوه که دارای تحصیلات عالیه و پشتوانه قوی 90 درصدی آراء نمایندگان مجلس است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها