امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35828
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 64
حسین نجابت نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عدم رأی اعتماد مجلس به برخی از وزرای پیشنهادی دولت به دلیل نقش آنها در فتنه سال 88 گفت: موضوع فتنه سال 88 مسأله سرنوشت سازیست و در مسائل راهبردی کشور مهم و تأثیرگذار است و عدم رأی اعتماد مجلس به برخی از آنها، انعکاس همین اهمیت راهبردی است.

وی افزود: عملکرد مجلس در رأی اعتماد به کابینه قابل قبول بود و اکثریت نمایندگان که در صلاحیت به قطعیت می‌رسیدند، آن را در رأی خود اعمال می‌کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: چنانچه دولت بار دیگر وزرایی را برای تصدی وزارتخانه‌های باقیمانده به مجلس معرفی کند که شبهه نقش‌آفرینی در فتنه 88 در آنها وجود داشته باشد مجلس قطعا در برابر این موضوع ایستادگی خواهد کرد و همانطور که مجلس تعامل خوبی را با دولت یازدهم داشته دولت نیز باید وزرای معتدلی را برای وزارتخانه‌های آموزش‌و‌پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و ورزش و جوانان به مجلس معرفی کند.

نجابت خاطرنشان کرد: عدم رأی اعتماد به سه وزیر دولت به هیچ عنوان به معنای تقابل مجلس با دولت نیست و میانگین بالای رأی مثبت نمایندگان به کابینه نیز مؤید همین موضوع است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها