امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3583
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای «مردان خدا ، پرواز عشق» به نویسندگی عماد رحمانی ، برای موسسه رسانا شکوه کویر طراح این بازی، مجوز تولید صادر کرد .

 نوع داستان بازی تالیفی ( تالیفی با نگاه به اسناد هشت سال دفاع مقدس زندگینامه شهیدان پرواز دوران ،شیرودی و بابایی )و سبک اکشن سوم شخص/ شبیه سازی نبردهای هوایی است.

 گیم پلی های اصلی بازی و جنبه هنری بازی از شاخصهای بازی رایانه ای مردان خدا ، پرواز عشق است.

 گیم پلی‌های اصلی بازی : بازی  مردان خدا پرواز عشق، یک اکشن سوم شخص به سبک نبرد هوایی است که تلفیقی از طرح و نقشه مسیر پرواز در آسمان کوهستانهای  ایران و بغداد است و پرواز صحیح در نحوه هدایت انواع جنگنده های ارتش ایران روی خط آبی و خشکی  در جهت تخریب مهمات و مخفیگاههای دشمن وهمچنین خنثی کردن پیش روی نیروهای بعثی در عملیات های آزاد و وابسته، از شمال غرب تا جنوب غرب کشور را در برمی گیرد.

 هنری: مردان خدا  جهشی در ایجاد جلوه های بصری و درگیری های هوایی در سبک شبیه ساز پرواز های جنگی بوده ، کارگردانی نبرد ها و مبارزه های هوا به هوا بر اساس اسناد و تصاویر واقعی شکل گرفته و در نبرد های هوا به زمین از فیلم های روز دنیا ایده اجرایی گرفته شده است. این بازی با بهرمندی از تصویر پردازی پر جزییات و ایجاد چشم انداز های بصری به ارایه یک فضای قوی و چشم نواز ، به اصالت تاریخی و واقعی نیز وفادار بوده است.

 شهید عباس دوران ، شهید علی اکبر شیرودی و شهید عباس بابایی شخصیتهای بازی  رایانه ای مردان خدا، پرواز عشق را شکل می دهند. 
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها