امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35833
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 37
حجت‌السلام سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحولات مصر، اظهارداشت: ...

حجت‌السلام سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحولات مصر، اظهارداشت: دشمنان اسلام به دنبال مصادره بیداری اسلامی در کشورهای منطقه هستند و ارتش مصر به جای هدف قرار دادن قلب رژیم جعلی صهیونیست، امروز با عملی بی‌خردانه قلب مسلمانان کشور خود را نشانه رفته است که این نوعی توطئه برنامه‌ریزی‌شده آمریکایی و اسرائیلی علیه مسلمانان جهان به خصوص شیعیان در منطقه است.

وی با بیان اینکه یکی از توطئه‌ها و برنامه‌های سران استکبار قرار دادن مسلمان در مقابل همدیگر است، افزود: دشمن در این زمینه تا حدودی موفق عمل کرده است.

نماینده اسبق مردم شاهین‌شهر در مجلس هفتم و هشتم با بیان اینکه دشمن در حال تقویت گروه‌های تروریستی سلفی در بین مسلمان هست، ادامه داد: باید به بزرگان اسلام هشدار داد که این توطئه برنامه‌ریزی‌شده‌ای است، برای جهان اسلام و به خصوص شیعیان تا بتواند در منطقه به منافع آمریکایی و اسرائیلی خود دست پیدا کنند.

وی بابیان اینکه هم اکنون مسلمانان باید بدانند در تحولات مصر، سوریه و بحرین زمان تقسیم غنائم نیست بلکه زمان اتحاد و همدلی است، تاکید کرد: حرکتی که امروز در مصر شاهد آن هستیم، حرکتی مستبد مودبانه بود که توسط سران استکبار برای نابودی اسلام صورت پذیرفته است.

حسینی دولت‌آبادی با بیان اینکه هم اکنون باید از خواب غفلت بیدار شویم، تصریح کرد: مسلمان جهان باید هوشیار باشند که گول دروغ‌های کاملا برنامه‌ریزی‌شده سران کشورهای استعمار گر و مستکبر را نخورند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها