امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35836
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ اولین نشست استانداران سراسر کشور در دولت ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ اولین نشست استانداران سراسر کشور در دولت یازدهم بلافاصله پس از پایان مراسم تودیع و معارفه وزیر کشور به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی برگزار شد.

بنابراین گزارش،‌ پیش از ظهر امروز، ‌استانداران سراسر کشور که برای حضور در مراسم تودیع مصطفی محمدنجار وزیر سابق کشور و معارفه عبدالرضا رحمانی فضلی، ‌وزیر کشور دولت یازدهم،‌ در محل وزارت کشور حاضر شده بودند،‌ نخستین گردهمایی خود در دولت یازدهم را با حضور وزیر جدید کشور،‌برگزار کردند.

وزیر کشور در این نشست ضمن استماع گزارش استانداران از آخرین وضعیت استان‌ها، اهم رویکردهای دولت تدبیر وامید را در خصوص اداره استان ها مطرح و بر ضرورت بسیج همه امکانات و استفاده از همه ظرفیت ها برای تحقق اهداف نظام،‌ تعمیق سیاست دولت منتخب و حل مشکلات مردم تاکید کرد.

رحمانی فضلی در تبیین رویکردهای دولت خطاب به استانداران، پایبندی به اخلاق، اجرای مطلق قانون، اهتمام به تحقق عدالت و تأکید بر تحقق انضباط مالی و گسترش نظم اداری و مدیریتی را از اصول محوری دولت دانست.

بررسی روش های کوتاه مدت برای تحقق برنامه های تنوع در تامین منابع، بهینه سازی استفاده از تسهیلات و اعتبارات بانکی برای گسترش اشتغال و ضرورت های آنی برنامه های مدیریت بحران در مقوله خشکسالی و کاهش مشکلات مناطق سیل زده و زلزله زده کشور از مهمترین عناوین و موضوعات مورد بحث و بررسی استانداران و وزیر کشور در این جلسه بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها