امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35839
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، شورای نگهبان نظر خود درباره اصلاح اساسنامه چند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، شورای نگهبان نظر خود درباره اصلاح اساسنامه چند سازمان و مجموعه دولتی اعلام کرد.

*اصلاح اساسنامه سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اصلاح اساسنامه سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی(شرکت مادر تخصصی) مصوب جلسه مورخ دوم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

*اساسنامه سازمان صنایع هوا فضای نیروهای مسلح مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اساسنامه سازمان صنایع هوا فضای نیروهای مسلح مصوب جلسه مورخ یکم خرداد ماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

*اصلاح اساسنامه شرکت فناوریهای پیشرفته ایران مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اصلاح اساسنامه شرکت فناوریهای پیشرفته ایران مصوب جلسه مورخ نهم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

*نظر شورای نگهبان درباره اساسنامه شرکت‌های عمران شهر جدید

شورای نگهبان طی نامه‌ای نظر خود را در مورد اساسنامه شرکت‌های عمران شهر جدید(شرکت‌های زیرمجموعه) اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان متن این نامه به شرح زیر می باشد:
معاون محترم رئیس جمهور

عطف به نامه شماره 82346/ 48036 مورخ 09 /04 /1392 اشعار می‌دارد:

نظر به اینکه مضمون اساسنامه جلسه مورخ 26 /03 /1392 هیأت محترم وزیران، اساسنامه نمونه است، قابل طرح در شورای نگهبان نمی‌باشد بلکه باید بدواً اساسنامه مربوط به شرکت و یا سازمان معینی در هیأت وزیران تصویب، سپس جهت اظهارنظر به این شورا ارسال شود.

*اصلاح اساسنامه شرکت توسعه کاربرد پرتوها مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اصلاح اساسنامه شرکت توسعه کاربرد پرتوها مصوب جلسه مورخ نهم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

*اصلاح اساسنامه شرکت مادر تخصصی تولید مواد اولیه و سوخت هسته‌ای ایران مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اصلاح اساسنامه شرکت مادر تخصصی تولید مواد اولیه و سوخت هسته‌ای ایران مصوب جلسه مورخ نهم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

*اصلاح اساسنامه شرکت مادر تخصصی تولید و توسعه انرژی اتمی مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد

اصلاح اساسنامه شرکت مادر تخصصی تولید و توسعه انرژی اتمی ایران مصوب جلسه مورخ تیرماه یکهزار و سیصد و نود و دو هیأت وزیران؛ در جلسه مورخ 23 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها