امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35844
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 63
طهورا نوروزی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هر چقدر مسائل خانوادگی از حالت سنتی به سوی مدرن پیش می‌رود می‌تواند بر روند گسترش حجاب در جامعه ...

طهورا نوروزی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هر چقدر مسائل خانوادگی از حالت سنتی به سوی مدرن پیش می‌رود می‌تواند بر روند گسترش حجاب در جامعه تأثیر داشته باشد، کاهش اقتدار پدر به خاطر تغییراتی که در بطن خانواده در حال اتفاق افتادن است بر روی روند استقبال از عفاف و حجاب مؤثر است.

وی ادامه داد: شاید تفاوت نسلها و تفاوتی که در انتقال ارزش‌ها وجود دارد به‌عنوان یکی از دلایل مستقیم و مؤثر بر روند عفاف و حجاب نیست اما نمی‌توان منکر تأثیرات غیرمستقیم آن بود.

رئیس اداره عفاف و حجاب وزارت کشور اظهار داشت: ما تعامل خوبی با شورای فرهنگی اجتماعی زنان داشتیم و اتفاقات خوبی نیز در این زمینه رخ داده است اما باید دقت کنیم تا عملکرد کیلویی مدیران را قبول نکنیم و اثربخشی برنامه‌ها را بسنجیم .

وی ادامه داد: موضوع عفاف و حجاب در سطح جامعه باید به یک دغدغه تبدیل شود و اینکه صرفاً عملکردی را در حوزه فرهنگی انجام دهیم برنده نیستیم و زمانی برنده‌ هستیم که جامعه را تحت تأثیر خود قرار دهیم و اثربخشی کار را در سطح جامعه باید بیندازیم اما هم اکنون نظارت ما بر اصل انجام کار است و حوزه نظارتی در این میان حلقه مفقوده ما است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها