امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35858
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران با تاکید بر ضرورت انجام مطالعات جدید به منظور شناسایی بیشتر ظرفیت های زیرسطحی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران با تاکید بر ضرورت انجام مطالعات جدید به منظور شناسایی بیشتر ظرفیت های زیرسطحی تهران، اظهار کرد: فضاهای زیرسطحی تهران تنها به معابر ترافیکی تعلق ندارد بلکه می توان با انجام مطالعات جدید، راهکارهایی برای استفاده حداکثری از این فضاها در کاربری های گوناگون تفریحی، تجاری، پارکینگ و غیره یافت.

وی از تونل های شهری رسالت، توحید، نیایش و امیرکبیر به عنوان نمونه های موفق استفاده از فضاهای زیرسطحی جهت توسعه شبکه معابر یاد کرد و افزود: اکنون باید با انجام مطالعات جامع، نسبت به یافتن راه حل های تازه و استفاده از فضاهای زیرسطحی برای کاربری های دیگر هم اقدام شود.

چمران به تدوین برنامه جدید 5 ساله حمل و نقل و ترافیک شهر تهران که تا پایان امسال باید به شورای شهر ارائه شود، اشاره و خاطرنشان کرد: در قالب این طرح، ظرفیت های زیرسطحی برای احداث خطوط جدید مترو و تونل های ترافیکی و در مجموع تسهیل حمل و نقل شناسایی می شود اما احصای ظرفیت های زیرسطحی در بخش های دیگر، باید با اهتمام سایر بخش های شهرداری تهران در دستور کار قرار گیرد و بر این اساس برنامه های عملیاتی تازه ای تعریف شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها