امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3586
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تور کنسرت اروپایی گروه موسیقی «همنوازان» به سرپرستی سعید فرج پوری، خوانندگی فرید فرج‌پوری و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تور کنسرت اروپایی گروه موسیقی «همنوازان» به سرپرستی سعید فرج پوری، خوانندگی فرید فرج‌پوری و همراهی حسین بهروزی‌نیا برگزار می‌شود.

این اجرا‌ها از اواسط شهریورماه سال جاری (سپتامبر 2013) آغاز می‌شود و اعضای گروه همنوازان طبق برنامه اعلام شده در شهرهایی از کشورهای مجارستان، اتریش و اسپانیا به روی صحنه می‌روند.

تور کنسرت‌های گروه «همنوازان» در دو بخش موسیقی فارسی و کردی برگزار خواهد شد که در بخش نخست برنامه، موسیقی ردیفی ایرانی بدون کلام اجرا می‌شود و در بخش دوم نیز اعضای گروه به اجرای موسیقی کردی خواهند پرداخت که این قسمت از برنامه شامل شش تصنیف و مقام کردی در دستگاه اصفهان و شور خواهد بود که تنظیم قطعات توسط سعید فرج پوری انجام شده است و فرید فرج پوری به عنوان خواننده حضور خواهد داشت

سعید فرج پوری (کمانچه)، حسین بهروزی نیا (بربط)، حمیدرضا اجاقی (سازهای کوبه‌ای دف و دهل) و فرید فرج پوری (خواننده) به عنوان اعضای گروه موسیقی «همنوازان» در این تور کنسرت‌ها به روی صحنه خواهند رفت.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار