امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35860
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،" حسین زارع صفت " مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ضمن بیان این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،" حسین زارع صفت " مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ضمن بیان این مطلب افزود: به منظور توسعه کسب و کار، حمایت از تولیدات داخلی، ترویج فرهنگ کارآفرینی و هدایت کارآفرینان به سمت تولید و عرضه محصولات با منابع داخلی و کم هزینه بازار فروش محصولات کارآفرینان در محدوده شرق منطقه 15 و غرب منطقه 9 راه اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به زمان قطعی آغاز به کار بازار فروش محصولات کارآفرینان گفت: مطالعات مربوط به جانمایی صحیح این مراکز با رعایت شاخص هایی نظیر وسعت مناسب و دسترسی آسان در حال انجام است و امیدواریم تا پایان سال جاری راه  اندازی شوند.

زارع صفت در خصوص تسهیلاتی که این مراکز به کارآفرینان ارایه می دهند ادامه داد: اختصاص فضاهای تجاری این بازار به صورت موقت ( 6 تا یک سال) به کارآفرینان، صدور شناسنامه برای محصولات، ارایه خدمات مشاوره ای فروش، بازاریابی و نحوه اداره مشاغل، معرفی محصولات به بنگاه های اقتصادی، تامین مایحتاج و اقلام مصرفی مجموعه شهرداری تهران از این بازار همچنین ارایه راهکارهایی برای توسعه کسب و کارهای خانگی از خدماتی است که این مراکز به کارآفرینان ارایه می دهند.

مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد: ایجاد فضای رقابتی، ارتقای کیفیت محصولات، ایجاد زمینه تعامل مناسب تولید کننده و مصرف کننده، معرفی توانمندی ها و ظرفیت های کارآفرینان و نهادینه کردن تعامل صحیح اقتصادی از جمله اهدافی است که با راه اندازی بازار عرضه محصولات کارآفرینان سعی در تحقق آن داریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل کارگروه تخصصی در مناطق خبر داد  و گفت: کارگروه تخصصی کارآفرینی متشکل از کمیته های فنی و تخصصی نظیر بازاریابی و فروش در سطح مناطق و برخی از محلههای شهر تهران تشکیل و خدمات مدیریتی و آموزشی به کارآفرینان ارایه و بررسی مناسب ترین راهکار برون رفت از مشکلات مربوط به اشتغال را جستجو می کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها