امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35861
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهرام جباری زادگان  با بیان این مطلب اظهار کرد : در تلاشیم تا در همه مناطق 22 گانه شهر تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهرام جباری زادگان  با بیان این مطلب اظهار کرد : در تلاشیم تا در همه مناطق 22 گانه شهر تهران ، پارک آموزش ترافیک کودکان احداث شود تا بتوانیم از فرهنگ و رفتارهای صحیح ترافیکی را به کودکان از سنین پایین آموزش دهیم .

وی با اشاره به اینکه احداث پارک ترافیک کودکان در مناطق 1 و 21 شهرداری تهران در دستور کار قرار دارد ، ادامه داد : تاکنون 12 پارک آموزش ترافیک کودکان در 11 منطقه شهر راه اندازی شده و به عبارتی هم اکنون هر پارک آموزش ترافیک به 2 منطقه خدمات رسانی می کند.

معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید براینکه تجربه آموزش کودکان و نوجوانان از طریق پارک های آموزش، تجربه‌ای جهانی است که در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا اجرا شده است گفت: در این مجموعه‌ها با شبیه‌سازی معابر شهری برای کودکان، آنها را با قوانین و مقررات و رفتارهای صحیح ترافیکی آشنا می‌کنیم و با توجه به اینکه یادگیری کودکان در سنین پایین و در شرایط واقعی و به روش‌های عملی بیشتر است، این آموزش‌ها در وجودشان نهادینه می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها