امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35872
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش امروز در مراسم معارفه سرپرست وزارت آموزش و پرورش که در سالن اجتماعات ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش امروز در مراسم معارفه سرپرست وزارت آموزش و پرورش که در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران حماسه بزرگی را با رهبری‌های مقام معظم رهبری شکل دادند که نتیجه این حماسه بزرگ، انسان فرهیخته و آزمون داده‌ای مثل آقای روحانی است که البته بنده از حدود 20 سال پیش ایشان را می‌شناسم.

وی افزود: می‌خواهم بحث ریاست‌جمهوری را از منظر دیگری عنوان کنم و آن، اینکه کسی آمده است که مسئولیت خطیر کشور را بر عهده دارد و کار سختی است؛ پس همه باید کمک کنند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه آموزش و پرورش بعد از مسئولیت اجرایی کشور، سخت‌ترین، مشکل‌ترین، گسترده‌ترین و تأثیرگذارترین وزارتخانه کشور است، ادامه داد: همه باید کمک کنند تا آموزش و پرورش موفق شود و چندین برابر کارهایی که ما در آموزش و پرورش انجام دادیم، هنوز کار وجود دارد.

وی اضافه کرد: اگر در آموزش و پرورش همه به دنبال سازندگی باشند و کار را دنبال کنند، هیچ فکر و حاشیه دیگری نباشد، آن وقت کار هم جلو می‌رود و البته سخت است پس یک سر سوزن هم نمی‌شود فرصت‌های آموزش و پرورش را از دست داد.

وزیر سابق آموزش و پرورش اظهار داشت: در طول این مدت همه توانمان را به کار گرفتیم و شب و روز تلاش کردیم؛ ضمن اینکه به هیچکس در آموزش و پرورش با عینک سلیقه نگاه نکردم.

وی با بیان اینکه در طول دوره مسئولیتم در آموزش و پرورش با هیچکس حتی یک کارمند، برخورد نکردم، گفت: اگر کسی از من خشنود نبوده است، سعی کردم بیشتر رعایت کنم و تا جایی که ممکن است همه توان را به کار گرفتیم که همه شریک و دنبال کار باشند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه تلاش کردم تا دقیقه‌ای که در این مسئولیت هستم، حتی یک دقیقه را از دست ندهم، اظهار داشت: جلسه‌ای با مدیران کل داشتم و سیاست‌های پروژه مهر را مرور کردیم و آموزش و پرورش دو سال است که ثبت‌نام‌های خود را در خرداد و تیر انجام می‌دهد.

وی افزود: امروز هم با آقای کیارشی (معاون توسعه مدیریت)، حقوق مرداد فرهنگیان را به سلامت به انجام رساندیم و همه تلاش‌ها را در این سال‌ها تقدیم به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران، دولت آقای روحانی و امروز به آقای فانی تقدیم می‌کنیم.

وزیر سابق آموزش و پرورش تصریح کرد: در هر کجا که باشم با تمام توان، پشتیبان شما خواهم بود و اگر خدای ناخواسته با واسطه و بدون واسطه و به هر شکلی‌از ما ناخوشایندی به کسی رسید، اگر صلاح دانست، حلال کند؛ با این فرض که قصدی نبوده است و اگر احیاناً از جامعه فرهنگیان و حوزه ستادی، نکته‌ای گفته شد که فکر می‌کنند نباید می‌گفتند، بنده حلال می‌کنم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها