امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35875
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش امروز پس از پایان مراسم معارفه سرپرست آموزش و پرورش، در سالن جلسات وزارتی با ...

به گزارش خبرنگار فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش امروز پس از پایان مراسم معارفه سرپرست آموزش و پرورش، در سالن جلسات وزارتی با خبرنگاران آخرین مصاحبه خبری خود در جایگاه وزیر آموزش و پرورش را برگزار کرد.

وی خطاب به خبرنگاران گفت: صمیمانه تشکر می‌کنم و قطعاً در یک کار تأثیرگذار مثل آموزش و پرورش، مهمترین و دغدغه اول، آرامش فکری، آرامش فضای مدیری و همدلی و صمیمیت است.

حاجی‌بابایی ادامه داد: وقتی فردی مسئولیتی را می‌پذیرد، محدویت مسئولیتی برایش به وجود می‌آید و باعث می‌شود، زنده، منسجم و تنگاتنگ نتواند تبادل اطلاعات کند که گاهی نمی‌تواند برای همه رضایتبخش باشد که باید پوزش بطلبم.

وی در خصوص عدم برگزاری نشست برای خبرنگاران نیز بیان داشت: در طول چند هفته گذشته به دلیل اینکه سخن گفتن تعابیر گوناگونی پیدا می‌کند، سعی کردم کمتر صحبت کنم و دلیلش این بود که نمی‌خواستم بازتاب‌های گوناگون پیدا کند.

وزیر آموزش و پرورش افزود: یکی از کارهای حساس بنده این بود که وزارت آموزش و پرورش در جریان انتخابات و بعد از آن، محیط همدل و صمیمی و کاری داشته باشد و تا امروز تحت هر شرایطی، ریزترین مسائل آموزش و پرورش را پیگیری می‌کردم.

وی با بیان اینکه حقوق فرهنگیان با موفقیت انجام شد، اضافه کرد: پروژه مهر را کاملاً برنامه‌ریزی کردیم و از این به بعد مسئولان جدید وزارتخانه، مدیریت را بر عهده خواهند گرفت.

حاجی‌بابایی خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: اگر در طول مسئولیت بنده، سخنی گفته شد که در خور شأن شما نبوده است، عذرخواهی می‌کنم زیرا هیچ‌کاری عمدی نبوده است.

وی به نقدهای خبرنگاران اشاره کرد و گفت: خیلی از نقدها باعث شد که طرح‌های ما در جامعه نهادینه شود.

وزیر سابق آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه طرح‌هایی که اجرا کردم کاملاً قانونی است، اظهار داشت: بر اساس قانون حرکت کردم و تمام طرح‌ها مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش یا مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را دارد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها