امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35877
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مراسم معارفه علی‌اصغر فانی سرپرست آموزش و پرورش امروز در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مراسم معارفه علی‌اصغر فانی سرپرست آموزش و پرورش امروز در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

- تعداد میهمانان این مراسم که شامل فرهنگیان حوزه ستادی بودند به حدی زیاد بود که اکثریت در نمازخانه ساختمان مرکزی مستقر شدند و از طریق نمایشگر، برنامه را مشاهده می‌کردند.

- میهمانان ویژه این مراسم محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حسین فریدون رئیس دفتر بازرسی، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش و تمام معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش بودند.

- امروز علی فرهادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش مجری‌گری برنامه را بر عهده داشت؛ وی در هنگام صبحت به اشتباه تاریخ امروز را «28 مرداد 90» ذکر کرد و البته در توجیه مجری‌گری‌اش نیز بر این نکته که وزیر سابق آموزش و پرورش خواسته است که وی مجری برنامه باشد، تأکید کرد.

- فرهادی درباره سرپرست آموزش و پرورش گفت: آقای فانی حتی آدرس اتاق‌های وزارتخانه در ذهنشان هست و خوشحالیم کسی انتخاب شده است که معلم است.

- آقای نهاوندیان نیز امروز زمانی که قصد داشت حکم سرپرستی علی اصغر فانی را قرائت کند، به اشتباه عنوان کرد «حکم سرپرستی آقای حاجی‌بابایی» که با تذکر میهمانان، این کلمه را تصحیح کرد.

- وزیر سابق آموزش و پرورش امروز از فرهنگیان عذرخواهی کرد و حلالیت گرفت؛ وی گفت: «اگر خدای ناخواسته با واسطه و بدون واسطه و به هر شکلی‌از ما ناخوشایندی به کسی رسید، اگر صلاح دانست، حلال کند؛ با این فرض که قصدی نبوده است و اگر احیاناً از جامعه فرهنگیان و حوزه ستادی، نکته‌ای گفته شد که فکر می‌کنند نباید می‌گفتند، بنده حلال می‌کنم».
- آقای فرهادی اعلام کرد که امروز روز تودیع آقای حاجی‌بابایی نیست بلکه با نظر آقای فانی قرار شد، مراسم تودیع وزیر سابق پس از انتصاب وزیر جدید، برگزار شود.

- پس از پایان مراسم بلافاصله نشست خبری وزیر آموزش و پرورش با خبرنگاران به عنوان آخرین نشست خبری برگزار شد و آقای حاجی‌بابایی از خبرنگاران به دلیل اینکه نتوانسته بود زودتر جلسه خداحافظی برگزار کند و در خصوص کاستی‌های اطلاع‌رسانی، عذرخواهی کرد.

- خبرنگاران امروز با وزیر سابق آموزش و پرورش عکس یادگاری گرفتند و حاجی‌بابایی عنوان کرد که ارتباطش از این پس با خبرنگاران بیشتر خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها