امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35911
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، در پی آغاز محاکمه مبارک و دو پسرش در پرونده قصرهای ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، در پی آغاز محاکمه مبارک و دو پسرش در پرونده قصرهای ریاست جمهوری، دادگاه جنائی مصر حکم آزادی مبارک و ادامه حبس دو پسرش در پرونده قصرهای ریاست جمهوری را صادر کرد.

مبارک و پسرانش متهم شده‌اند که از سال 2002 تا 2011 با استفاده از بودجه‌های نهاد ریاست جمهوری اقدام به ساختمان سازی و تغییر دکوراسیون در مقرهای اختصاص داده شده به آنها کرده‌اند.

«رویترز»، نیز به نقل از وکلای مبارک گزارش داد که بعد از تبرئه وی در پرونده فساد امکان آزادی او در هفته جاری وجود دارد.

فرید الدیب» وکیل مبارک در گفت‌وگو با رویترز تأکید کرد بعد از اینکه حکم آزادی مبارک در پرونده فساد صادر شده است ممکن است وی تا 48 ساعت آینده آزاد شود.

وی افزود تنها مانع قانونی برای باقی ماندن مبارک در حبس پرونده فساد دیگری است که این هفته بررسی خواهد شد و در صورت انجام برخی اقدامات قانونی جزئی رئیس جمهور مخلوع مصر تا پیش از پایان هفته آزاد خواهد شد.

خبرنگار شبکه خبری «اسکای نیوز»، نیز گزارش داد که در صورتی که مبارک در پرونده‌های دیگری مجرم شناخته نشود به زودی آزاد خواهد شد.

این در حالی است که مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر نزدیک به دو ماه است که بدون محاکمه در حصر به سر می‌برد که این مسئله منجر به ادامه اعتراض‌های حامیان وی شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها