امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35944
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به لحن جدی و غیرمتعارف این درام شرح حال گونه برخی می‌گفتند تماشاگران آمریکایی استقبال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به لحن جدی و غیرمتعارف این درام شرح حال گونه برخی می‌گفتند تماشاگران آمریکایی استقبال زیادی از آن نخواهند کرد.

اما در عمل این اتفاق نیفتاد و فروش خوب فیلم نشان داد خانواده‌های آمریکایی از کارهای مستقل و متفاوت سینمایی هم استقبال خوبی می‌کنند.

به گفته منتقدان سینمایی، «پیش خدمت» اولین محصول سینمای هالیوود در چند دهه اخیر است که موضوع تبعیض‌نژادی را در کشور آمریکا به صورت جدی به بحث می‌گذارد.

موفقیت 25 میلیون دلاری این درام اجتماعی در حالی نصیب آن می‌شود که سه فیلم جدید دیگر جدول گیشه نمایش، موفقیت زیادی به دست نیاوردند.

لی دانیلز این درام اجتماعی را براساس قصه مقاله جنجالی ویل هیگود ( و فیلم‌نامه دنی استرانگ) کارگردانی کرده است و نمایش عمومی فیلم با بحث و جاروجنجال زیادی همراه شده است.

قصه فیلم درباره خاطرات یک آمریکایی آفریقایی‌تبار سیاه‌پوست است که به عنوان پیشخدمت در کاخ سفید کار می‌کرد و به یادآوری خاطرات خود می‌پردازد.

این پیشخدمت که بیش از 50 سال در کاخ سفید کار کرد، ورود و خروج هشت رئیس‌جمهور مختلف به این مکان را مشاهده و تجربه کرد.

تعداد زیادی از بازیگران قدیمی و جدید سینما در این فیلم پربازیگر، در نقش شخصیت‌های مختلف تاریخی ( و از جمله هشت رئیس‌جمهور آمریکا و همسران آنها) بازی کرده‌اند.
فیلم با هزینه تولید 25 میلیون دلاری تهیه شده، ولی سازندگانش بیشتر از آن که فروش بالایی در جدول گیشه نمایش کند، به موفقیت‌های اسکاری آن چشم دوخته‌اند.

در سه روز آخر هفته ،سه فیلم جدید مهم دیگر در آمریکای شمالی اکران عمومی ‌شدند. کمدی «کیک آس 2»با بازی آرون تیلور جانسن و چلویی گریس مورتز یکی از آنهاست. این فیلم با فروش 13.5 میلیون دلاری در ردیف چهارم جدول گیشه نمایش نشست.

در قصه فیلم، قهرمان دبیرستانی قسمت اول فیلم به گروهی از شهروندان معمولی می‌پیوندد که با پوشیدن لباس شخصیت‌های ابرقهرمان ،قصد مبارزه با جرم و جنایت را دارند.

«پارانویا» با حال و هوای دلهره‌آور خود هم به دنبال جذب تماشاگران سینما بود. روبرت لوکتیک کارگردان فیلم و لیام همسورث، هرسیون فورد و گری اولدمن بازیگر آن هستند.
قصه فیلم درباره جوانی فعال است که برای ترقی در یک شرکت بزرگ تجاری، باید برای رئیس خود جاسوسی کرده و اطلاعاتی درباره شرکت رقیب پیدا کند. با وجود پیش‌بینی فروش بالایی که برای فیلم می‌شد، افتتاحیه آن کمتر از4 میلیون دلار شد و نتوانست وارد فهرست 10 فیلم اول جدول گیشه نمایش بشود.

«جابز» هم با حال و هوای شرح حال گونه خود، قصه زندگی استیو جابز موسس شرکت اپل را تعریف می‌کند. آشتون کوچر در این فیلم در نقش جابز بازی کرده است. فیلم با فروش نزدیک 7 میلیون دلار در ردیف هفتم جدول نمایش قرار گرفت.

دو فیلم دوم و سوم جدول گیشه نمایش «ما میلرها هستیم» و «الیسیوم» با فروش هایی 18 و 14 میلیون دلاری هستند.فروش کلی ده روز اول این فیلم ها به 70 و 60 میلیون دلار رسیده است.
انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها