امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3595
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مجوز ساخت فیلم سینمایی «به تهران خوش آمدی » سال گذشته به کارگردانی مهدی نادری و مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی صادر شد. ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مجوز ساخت فیلم سینمایی «به تهران خوش آمدی » سال گذشته به کارگردانی مهدی نادری و مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی صادر شد. فیلم در شرایطی پیش تولیدش آغاز شد که مهدی نادری تلاش می‌کرد تا از بازیگران خارجی برای ایفای نقش‌های اصلی بهره ببرد اما وزارت ارشاد با حضور بازیگران خارجی موافقت نکرد و به همین دلیل و دلایل دیگر مهدی نادری از ساخت فیلم کناره گرفت و فیلمنامه خود را که سرمایه گذاری آن موسسه شهید آوینی است به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی سپرد. این درحالی است که مدیریت فیلمبرداری این فیلم به تورج اصلانی سپرده شده است.

تورج اصلانی پیش از این مدیریت فیلمبرداری فیلم سینمایی «فصل کرگدن» ساخته بهمن قبادی را بر عهده داشته است. این فیلم که در آن صحنه‌های غیراخلاقی وجود دارد با روایتی کینه توزانه، سیاه و غیر واقعی از انقلاب اسلامی ساخته شده بطوریکه در این فیلم نماهایی از زندان های قرون وسطایی، اعدام و خشونت نتیجه عملکرد انقلاب اسلامی و انقلابیون معرفی شده است. تورج اصلانی علیرغم مدیریت فیلمبرداری فیلم قبادی حالا در پروژه موسسه مذکور و البته با مجوز وزارت ارشاد در حال انجام یک کار جدید در ایران است.

خبر ساخت این فیلم و حضور عوامل پشت دوربین و جلوی دوربین در یکی از روزنامه‌های صبح امروز منتشر شده است و در تماسی که با تهیه‌کننده این فیلم (مجتبی امینی) گرفتیم این خبر تکذیب نشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار