امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35957
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 41
علی سلیمانی برگزیده بخش ترانه و سرود یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس اظهارداشت: در حوزه‌های شعر، شعر ...

علی سلیمانی برگزیده بخش ترانه و سرود یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس اظهارداشت: در حوزه‌های شعر، شعر سپید، کلاسیک، ترانه و سود در این چشنواره شرکت کردم، آثارم در هر سه بخش به مرحله نهایی راه یافت اما در بخش ترانه و سرود برگزیده شدم.

وی با بیان اینکه سروده‌ای برای شهدای علمی برگزیده جشنواره یازدهم سوره شد تصریح کرد: «دیماه‌ سردی نیست» عنوان اثر برگزیده شده بنده در این جشنواره بود.

وی با اشاره به اینکه در کارگاه‌های جمعی جشنواره شرکت کردم، بیان داشت: با توجه به زمان موجود و اختصاص یافته نباید انتظار بالایی از این کارگاه‌ها داشته باشیم، همین که جوانان اساتید را دیده و امکان گفت‌وگو با آنها فراهم می‌شود بسیار حائز اهمیت است و از برگزاری کارگاه در زمان دو ساعته نباید انتظار بالایی داشت اما شعر چند نفر در این کارگاه ها نقد شد و نکات آموزنده‌ای مطرح کردید ولی برای رسیدن به نقطه مطلوب زمان بسیار لازم است.

سلیمانی با بیان اینکه با برگزیدگان باید تعامل برنامه‌ریزی‌شده‌ای صورت گیرد، تصریح کرد: در طول سال باید تعاملی صورت گیرد تا اثار برترین‌ها نقد شود. این نقد می تواند بصورت مکاتبه‌ای و یا حضوری باشد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه هیچ جشنواره‌ای پیوسته نیست گفت: بلافاصله پس از اتمام جشنواره همه چیز تمام می‌شود تا فراخوان مجدد منتشر شود، اگر بتوان با شرکت‌کنندگان در تعامل بود، کیفیت آثار در دوره‌های آتی بالا می‌رود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها