امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35959
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اصوات العراق» دولت محلی «واسط» در جنوب بغداد در اقدامی جالب دستور داده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اصوات العراق» دولت محلی «واسط» در جنوب بغداد در اقدامی جالب دستور داده است که دستفروشان نفت و گاز در این منطقه باید به جای استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... از آهنگ سریال یوسف پیامبر(ع) استفاده کنند.

جبار الحجامی مسئول رسانه‌ای استان واسط عراق در شهر کوت گفته است: با هماهنگی بین اداره استانداری واسط و شورای آن این حکم برای کسانی که از گاری یا ماشین برای فروش نفت و گاز استفاده می‌کنند لازم الاجرا شده است تا آلودگی صوتی موجود برچیده شود.

وی افزوده است: استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... موجب ناراحتی بسیاری از مردم از جمله کودکان و پیران و بیماران شده و این امر با ذوق مردم منطقه سازگار نیست.

الحجامی به برخورد با مخالفان با این قانون خبر داده و تاکید کرده است: کمیته‌ای ویژه برای مقابله با مخالفان این دستور ایجاد شده و در ایست و بازرسی پلیس این مسئله پیگیری شده و در صورت مخالفت با قانون تذکر داده می‌شود و در صورت ادامه این تخلف مجوز پخش این افراد لغو خواهد شد.

به گزارش فارس، سریال‌های ایرانی چون «مختار نامه» و «یوسف پیامبر» مدت‌هاست در عراق طرفداران بسیاری داشته است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها