امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35967
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 87
«احمد احمدی» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل پس تولید فیلم گفت: فیلمبرداری فیلم هفته گذشته در تهران به پایان رسید و هم ...

«احمد احمدی» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل پس تولید فیلم گفت: فیلمبرداری فیلم هفته گذشته در تهران به پایان رسید و هم اینک تدوین فیلم در حال انجام است  و به زودی راف کات فیلم آماده می‌شود.
 


 

وی درباره تولید فیلم توضیح داد: تولید این اثر به دلیل فیلمبرداری در فصل گرما در منطقه قشم  سختی های خاص خودش را داشت . اکثر صحنه‌های فیلم خارجی بود که به سختی کار می افزود اما گروه بسیار هماهنگ بودند و کار به خوبی پیش رفت.

تهیه‌کننده «گهواره‌ای برای مادر» درباره نمایش فیلم گفت: با انجام مراحل فنی فیلم را در جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهیم کرد.

فیلم«دو ساعت بعد، مهرآباد» در تهران، قشم، مسیر ریلی تهران _ بندرعباس جلوی دوربین رفت. فیلم داستان  عاشقانه‌ایست بی‌عاشق و حالا معشوق که همسرش را در سقوط هواپیما از دست داده از پس انزوایی خودخواسته با پرسشی عمیق روبروست که برای یافتن پاسخ می‌بایست سفری طولانی و پُرمعنا را در پیش گیرد. نشانه ها حکایتی دوگانه برایش فراهم می سازد که ....

در این فیلم اندیشه فولادوند، حدیثه تهرانی، محسن حسینی، رابعه مدنی، کیومرث غفاری، نگار حسن زاده، انسیه کمالیان، آیسان کاظمی، با همکاری مصطفی میرزاخانی، امید صالحی، مسعود اشتری ، اسفندیار حیدری پور  و... به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم به تهیه کنندگی محمد احمدی با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم تولید شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها