امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35975
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 81
علی فاطمی شایسته تقدیر بخش داستان بلند یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

علی فاطمی شایسته تقدیر بخش داستان بلند یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان اینکه اولین بار است در این جشنواره شرکت کردم و برگزیده شدم ، اظهارداشت: تاکنون 25 جایزه ملی و ادبی را کسب کردم اما اولین بار است در این جشنواره شرکت می‌کنم.

وی در پاسخ به اینکه جشنواره در بخش داستان برگزیده نداشت و شما تنها شایسته تقدیر بودید این روند را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: به نظرم کلیات جشنواره خوب بود و مشخص است برای جشنواره سرمایه‌گذاری شده و امیدوارم استمرار یابد.

وی در خاتمه درباره عدم معرفی برگزیدگان اول تا سوم اظهارداشت: متاسفانه مساله‌ای که امروز در جشنواره‌ها مشاهده می‌شود این است که وقتی کاری بهتر از سایر آثار می‌شود باید به آن یکی از رتبه‌های اول تا سوم تعلق گیرد چرا که آثار نسبت به هم سنجیده می‌شوند و خوب است در دوره‌های بعدی جشنواره نفرات برگزیده هم معرفی شوند اما در مجموع باید بگویم جشنواره شعر و داستان جوان سوره آینده خوب و درخشانی دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار