امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35980
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خط اصلی قصه این فیلم درباره یک کارگاه خصوصی زبرو زرنگ است که با یک پرونده عجیب و غریب کاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خط اصلی قصه این فیلم درباره یک کارگاه خصوصی زبرو زرنگ است که با یک پرونده عجیب و غریب کاری روبرو می‌شود.

«باز پرداخت» محصول صنعت سینمای انگلستان است و توسط شرکت مستقبل فیلم سازی تاکینگ لنز تهیه خواهد شد. هزینه تولید فیلم 30 میلیون دلار خواهد بود.

کارگردانی این درام دلهره‌آور جنایت کارانه را راضا مالال به عهده دارد. او فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش جلوی دوربین خواهد برد.

گفته می‌شود از چند سال قبل قرار بود «بازپرداخت» دارد مرحله تولید شود، ولی تهیه‌کننده‌ای برای سرمایه‌گذاری بر روی آن پیدا نشده بود.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، تهیه‌کنندگان فیلم امیدوارند حضور جان کیوزاک در نقش اصلی آن، کمک کند تا فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها کند.

چند بازیگر سینمای انگلستان همچون جان مانا، میشا بارتون، شان آستین و مایکل بین هم در نقش‌های دیگر فیلم بازی خواهند کرد.

رسانه های گروهی انگلستان از «بازپرداخت» با نام «به نسیم شلیک کن» هم اسم می برند.جان کیوزاک در قصه این فیلم در نقش یک کاراگاه خصوصی اهل مسکو بازی خواهد کرد.

او در حال تحقیق درباره مرگ مشکوک یک خبرنگار جنگی است و در جریان آن، وارد دنیای زیرزمینی گروه‌های مافیایی می‌شود. این مامور ورزیده به زودی متوجه می‌شود گروهی در تدارک ترور رئیس جمهور وقت روسیه هستند.

«بازپرداخت» که بخش اعظم صحنه‌های آن در شهر مسکو فیلم‌برداری خواهد شد، اولین فیلم بلند سینمایی راضاا مالان در مقام کارگردان است.

جان کیوزاک در گفت‌وگویی اعلام کرد: «فیلم‌نامه فیلم قوی و محکم است و شخصیت پردازی‌های خیلی خوبی دارد. امیدوارم این فیلم، تبدیل به یکی از کارهای مطرح سال آینده میلادی شود.»

این بازیگر قبل از این در فیلم‌های  مطرحی مثل «هواپیمای ویژه حمل محکومین» و « محدوده یخ‌زده» بازی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها