امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35986
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی جلسه روز گذشته هیئت مدیره خانه سینما سابق با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ساعت 17 وزیر با تعدادی از ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی جلسه روز گذشته هیئت مدیره خانه سینما سابق با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ساعت 17 وزیر با تعدادی از سینماگران (پنج یا شش نفر) از جمله حسن برزیده، همایون اسعدیان ، منوچهر محمدی و. .. جلسه‌ای برگزار کرد.

به نظر می‌رسد این جلسه برای شنیدن نقطه نظرات سینماگران درباره مسایل فعلی سینما همچنین پیشنهادهای سینماگران برای برون رفت از مشکلات و مسایل  پیش رو است.

یکی از مشکلاتی که این روزها باعث شکاف عمیق میان هنرمندان شده است مسئله «خانه سینما» است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با درایت و تدبیر باید این مشکل را مرتفع سازد.

بنابراین گزارش، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درآخرین اظهار نظر خود پیرامون حل مسئله خانه سینما تاکید کرد: «باید به سمتی برویم که با رعایت مسایل قانونی که من روی آن تاکید دارم، خانه سینما را بازگشایی کنیم و این مرکز بتواند در اختیار سینماگران و مورد استفاده‌شان باشد و با توجه به اینکه امروز مجموعه‌ای از اختلافات وجود دارد، باید با محور قرار دادن قانون این اختلافات حل شود».

براساس پیگیری‌های خبرنگار سینمایی فارس اعضای هیئت مدیره قانونی جامعه اصناف سینمای ایران نیز ظرف چندروز گذشته درخواست دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به دفتر ایشان ارایه دادند و باید دید این دیدار چه زمانی محقق خواهد شد.

جلسه سینماگران با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساعت 17 آغاز شد .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها