امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35989
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با تبیین مفاهیم نظارت و کنترل و اعتماد گفت: اصل بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با تبیین مفاهیم نظارت و کنترل و اعتماد گفت: اصل بر اعتماد است و کنترل برای تداوم اعتماد است. بنابراین برای تداوم اعتماد نیازمند کنترل و اعتمادیم.

رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما خودکنترلی را کارآمدترین نظام کنترلی توصیف کرد و گفت: همه باید خود را موظف بدانند نسبت به بایدها و نبایدهای الهی کنترل کنند.

معاون رئیس قوه قضائیه نظارت درون سازمانی و برون سازمانی را مکمل یکدیگر دانست و گفت: مجموعه نظارت‌ها و کنترل‌ها کار فاخر تلویزیون را موجب می شود و می تواند مفاهیم بسیار عالی را به زبان هنر و هنرمندان به افکار عمومی منتقل کند.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با مقایسه آثار تولیدی صدا و سیما و رسانه های غربی از جمله هالیوود گفت: برنامه های صدا و سیما آگاهی بخشی را در دستور کار دارد اما هالیوود یاس را برای جامعه بشری به ارمغان می‌آورد.

وی افزود: صدا و سیما «می توانید» را به جامعه القا می کند ولی هالیوود «نمی توانید» را القا می کند.

رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا سیما با تبیین سر نماز و روزه گفت: شناخت اسرار روزه و نماز و تبدیل آن به مضامین قابل انتقال کار هنرمندان در رسانه ملی است.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی از همه مدیران و برنامه سازان آثار و تولیدات تلویزیون در ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

علی دارابی معاون رئیس سازمان صدا و سیما در امور سیما نیز در سخنانی تشویق ها و ارائه راهکارهای موثر رئیس و اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما برای مدیران و برنامه سازان سیما را ستود.

وی افزود: شورای نظارت بر صدا و سیما برای نخستین بار میزبان برنامه سازان سیما است که این اهتمام و توجه ویژه شایسته قدردانی است.

دارابی گفت: این آیین و نقش موثر شورای نظارت بر صدا و سیما تراز مناسبی برای برنامه سازی در صدا و سیما خواهد بود.

معاون سیما در بخش دیگری از سخنان خود گفت مجموعه تلویزیونی صد قسمتی کیمیا با محور خانواده ایرانی و با موضوع انقلاب و دفاع مقدس برای نخستین بار در تاریخ تلویزیون تولید و در ماه مبارک رمضان سال آینده پخش خواهد شد.

دارابی برنامه ها و مجموعه های تلویزیونی ماه مبارک رمضان امسال را نشاط آفرین، معناگرا و آموزنده دانست و گفت: مجموعه های تلویزیونی و برنامه های ماه مبارک رمضان با استقبال خوب مردم مواجه شد.

وی افزود: اهتمام صدا و سیما بر این بود که در ماه مبارک رمضان و تابستان امسال برنامه هایی متنوع و پرمحتوا تدارک ببیند.

دارابی از مدیران و برنامه سازان ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

در این مراسم محمدحسین لطیفی کارگردان مجموعه تلویزیونی دودکش، احسان ارغوانی، تهیه کننده شهر باران، سعید آقاخانی کارگردان مجموعه نمایشی خروس، حامد جوادزاده تهیه کننده و کارگردان برنامه ماه‌ترین ماه، مهدی سلطانی بازیگر مجموعه نمایشی مادرانه، احسان علیخانی تهیه کننده و مجری ماه عسل، نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا، احمد معظمی کارگردان شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، زینب تقوایی تهیه کننده سریال دودکش و محمدی خواه مجری برنامه ماه ترین ماه دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

در پایان این آئین ، حجت الاسلام والمسلمین رییسی لوح سپاس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما را به علی دارابی معاون رئیس سازمان صدا و سیما در امور سیما اهدا کرد.

همچنین تهیه کنندگان، کارگردانان، بازیگران مجموعه ها و برنامه‌های برتر ماه مبارک رمضان نیز تقدیر شدند.

مجموعه های برتر ماه مبارک رمضان از جمله: مجموعه تلویزیونی دودکش ،خروس ،مادرانه وشاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، همچنین تهیه کنندگان ، کارگردانان و مجریان برنامه هایشهر باران، ماه خدا، ماه ترین ماه، ماه عسل و سمت خدا نیز قدردانی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها