امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36034
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای با اشاره به این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای با اشاره به این واقعیت که اوضاع در مصر همچنان وخیم است، یادآور شد که مقامات مسکو صمیمانه امیدوارند که اوضاع در کشور دوست مصر، هر چه سریع‌تر ثبات یافته و مناقشه داخلی در این کشور حل و فصل شود.

در این بیانیه تاکید شده است: ما بر این عقیده هستیم که نیروهای داخلی در مصر می‌توانند بدون دخالت خارجی و با متوسل شدن به انجام گفت‌وگوهای گسترده بین تمامی نیروهای سیاسی و صرفا بر اساس منافع ملی و احترام به خواست مردم به توافق دست یافته و خشونت و خونریزی در این کشور متوقف شده و ارزش‌های دموکراتیک، ثبات سیاسی، امنیت و حقوق برای همه شهروندان آن بدون درنظر گرفتن تعلقات مذهبی، نژادی و یا سیاسی حاکم شود.

وزارت امور خارجه روسیه همچنان از شهروندان این کشور خواسته تا از سفر به کشور مصر در شرایط حساس کنونی تا برقراری مجدد ثبات در آن خودداری کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار