امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36034
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای با اشاره به این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای با اشاره به این واقعیت که اوضاع در مصر همچنان وخیم است، یادآور شد که مقامات مسکو صمیمانه امیدوارند که اوضاع در کشور دوست مصر، هر چه سریع‌تر ثبات یافته و مناقشه داخلی در این کشور حل و فصل شود.

در این بیانیه تاکید شده است: ما بر این عقیده هستیم که نیروهای داخلی در مصر می‌توانند بدون دخالت خارجی و با متوسل شدن به انجام گفت‌وگوهای گسترده بین تمامی نیروهای سیاسی و صرفا بر اساس منافع ملی و احترام به خواست مردم به توافق دست یافته و خشونت و خونریزی در این کشور متوقف شده و ارزش‌های دموکراتیک، ثبات سیاسی، امنیت و حقوق برای همه شهروندان آن بدون درنظر گرفتن تعلقات مذهبی، نژادی و یا سیاسی حاکم شود.

وزارت امور خارجه روسیه همچنان از شهروندان این کشور خواسته تا از سفر به کشور مصر در شرایط حساس کنونی تا برقراری مجدد ثبات در آن خودداری کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها