امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36041
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 114
«آرش کامور» آهنگساز و نوازنده کمانچه درباره روند انتشار آلبوم «راوی» گفت: پخش این آلبوم را در تهران و شهرستان‌ها شرکت پخش جوان بر عهده دارد. راویاز ...

«آرش کامور» آهنگساز و نوازنده کمانچه درباره روند انتشار آلبوم «راوی» گفت: پخش این آلبوم را در تهران و شهرستان‌ها شرکت پخش جوان بر عهده دارد. راویاز طریق مراکز فرهنگی و شهر کتاب‌های تهران؛ و مراکز فرهنگی در شهرستان‌ها به دست علاقمندان خواهد رسید.
وی ادامه داد: گرچه در این آلبوم فضای تازه‌تری از ساز کمانچه و موسیقی ایرانی به گوش می‌رسد؛ به اصالت‌های موسیقی ایرانی بایبند و حس روایی در آن کاملاً مشهود است.
این اثر که قرار است در روزهای پایانی شهریورماه روانه بازار شود؛ مجموعه‌ای‌ست از سازهای آرشه ای ایرانی و در برخی از قطعات آن سازهای کوبه‌ای مورد استفاده قرار گرفته است.
در این مجموعه ارژنگ کامکار نوازنده تنبک، ذکریا یوسفی نوازنده دف، کوزه و بندیر، و بهنام معصومی نوازنده دهل، بندیر، کوزه، ضرب زورخانه، مثلث و شیکر کامور را همراهی کرده‌اند.
راوی مشتمل بر یازده قطعه موسیقایی از جمله شوکران، سوگ ناله، نوا، نهفت، چراغی در افق، گل های کبود، رفته از یاد، بیداد، چهارمضراب بیداد و رقص امواج است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار