امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36050
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری روز گذشته، در پاسخ به ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری روز گذشته، در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره پرونده نفتی کرسنت پاسخ داد: در همان سالهایی که صحبت از این پرونده به میان آمد، عده‌ای از متهمان دستگیر شدند و حتی برای آنها دادگاه تشکیل شد و محکوم شدند.

وی اضافه کرد: برخی از افراد دیگر هم هستند که هنوز پرونده‌شان به دادگاه نرفته و در مرحله دادسرا قرار دارد و برخی هم به دادگاه رفته و در نوبت رسیدگی قرار گرفته‌اند.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هفته گذشته از تشکیل 4 پرونده درباره قرارداد کرسنت در قوه قضائیه خبر داده بود که یکی از آنها نیز منجر به صدور حکم محکومیت شده است.

به گزارش فارس، دادگاه این پرونده در شعبه 80 دادگاه کیفری استان تهران مستقر در مجتمع ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد و با توجه به گزارش‌های مستقل 3 نهاد اصلی نظارتی کشور وابسته به قوای 3 گانه و بازداشت و بازجویی از اعضای وقت هیئت مدیره شرکت ملی نفت درباره این قرارداد، متهمان را به اتهام تبانی محکوم اعلام کرد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها