امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36058
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پس رأی اعتماد نمایندگان مجلس به ربیعی بعنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، تغییر در مدیریت سازمان تأمین اجتماعی در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پس رأی اعتماد نمایندگان مجلس به ربیعی بعنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، تغییر در مدیریت سازمان تأمین اجتماعی در اولویت وزیر قرار گرفت و بلافاصله صمد‌الله فیروزی را که سابقه 30 ساله در سازمان تأمین اجتماعی دارد و در مسئولیت‌های مختلف این سازمان از جمله نایب رئیسی هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی خدمت کرده است را بعنوان سرپرست این سازمان که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و پولدار ترین سازمان بیمه‌ای در کشور است منصوب کرد و به فعالیت سعید مرتضوی در این سازمان خاتمه داد.

پس از این اتفاقات چند روزی است که گزینه‌های مختلفی برای ریاست بر این سازمان بیمه‌ای، پرحاشیه و پولدار مطرح می‌شود که از مهمترین آن‌ها مهدی کرباسیان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دولت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و عضو شورای عالی تأمین اجتماعی در دولت اصلاحات بوده است و تز دکترایش را درباره اقتصاد سلامت نوشته است.

پرویز فتاح وزیر سابق وزارت نیرو در دولت نهم نیز سالیان سال است که بعنوان گزینه‌های ریاست بر سازمان تأمین اجتماعی همواره معرفی می‌شود.

از گزینه‌های دیگر ریاست بر این سازمان تقی نوربخش است که عضو اسبق هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی بوده است و بعنوان کارشناس سلامت نیز مطرح می‌شود.

به گزارش فارس، امید است انتصابات سیاسی در سازمان تأمین اجتماعی که سازمانی خدماتی و اقتصادی است به پایان برسد و فردی از جنس تأمین اجتماعی سکان دار بزرگترین سازمان بیمه‌ای کشور شود

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها