امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36066
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی ان ان، در حالیکه دولت باراک اوباما در حال بررسی طرح قطع کمک‌های مالی و نظامی خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی ان ان، در حالیکه دولت باراک اوباما در حال بررسی طرح قطع کمک‌های مالی و نظامی خود به مصر است دفتر رئیس کمیته تخصیص بودجه و عملیات‌های خارجی سنای آمریکا اعلام کرد که کاخ سفید در بعضی از کمک‌های نظامی خود به مصر تجدید نظر کرده است.

سخنگوی سناتور «پاتریک لیهی» و سناتور «دیوید کارل» که عضو کمیته تخصیص بودجه و عملیات‌های خارجی سنا هستند در مصاحبه با سی ان ان تایید کرد که به دفتر آنها گفته شده است که این کمک‌ها به حالت تعلیق درآمده است.

براساس این گزارش، این درحالیست که دولت آمریکا تاکید کرده است که تصمیم به تعلیق کردن کمک‌های مالی به مصر دائمی نیست و قرار است به صورت گام به گام و تدریجی اجرا شود.

به گفته پاتریک لیهی رئیس کمیته تخصیص بودجه سنا، دولت آمریکا فعلا تصمیم خود در زمینه قطع بعضی از کمک‌های نظامی به مصر را علنی نکرده است.

بر اساس گزارش دیلی بیست، دولت باراک اوباما تصمیم گرفته است فعلا بعضی از کمک‌های مستقیم نظامی، ارسال سلاح به ارتش مصر و برخی انواع کمک‌های اقتصادی به دولت مصر را قطع کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها