امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3609
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، کاندیداهای بازیگری دهمین جشن «شب بازیگر» انجمن بازیگران تئاتر خانه تئاتر پس از داوری 164 نمایش اجرا شده در سال 91 معرفی ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، کاندیداهای بازیگری دهمین جشن «شب بازیگر» انجمن بازیگران تئاتر خانه تئاتر پس از داوری 164 نمایش اجرا شده در سال 91 معرفی شدند.

به این ترتیب در بخش بازیگری زن شیما بخشنده برای بازی در نمایش «پدرخوانده ناپلی»، پانته‌آ پناهی‌ها برای بازی در نمایش «ویتسک»، هایده حائری برای بازی در نمایش «مرغ سحر»، شهره سلطانی برای بازی در نمایش «آخرین حکایت فرهاد»، ‌آیدا کیخایی برای بازی در نمایش «برهان» و شیوا مکی‌نیان برای بازی در نمایش «سنگ روی سنگ‌فرش‌های خیس» کاندیدای دریافت جایزه شب بازیگر شدند.

در بخش بازیگری مرد مرتضی‌اسماعیل‌کاشی برای بازی در نمایش «ویتسک»، خسرو احمدی برای بازی در نمایش «عطسه 21 دسامبر»، اصغر پیران برای بازی در نمایش «ویتسک»،‌ کامران تفتی برای بازی در نمایش «نظمیه زنان»، بابک حمیدیان برای بازی در نمایش‌های «مکبث» و «ویتسک»،‌ علی سرابی برای بازی در نمایش «برهان»،‌مهدی سلطانی برای بازی در نمایش «پدرخوانده ناپلی» و امیر کربلایی‌زاده برای بازی در نمایش «نظمیه زنان» معرفی شدند.
 
همچنین در این مراسم ژاله علو، اسماعیل شنگله از تهران، منصور حمیدی و سمیه رنگزن از خوزستان تقدیر به عمل می‌آید.

دهمین جشن «شب بازیگر» انجمن بازیگران خانه تئاتر 14 اردیبهشت ماه ساعت 18:30 در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار