امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36095
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، تصادف در محور گهرباران مازندران به دلیل انجام ‌نشدن عملیات تعریض، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، تصادف در محور گهرباران مازندران به دلیل انجام ‌نشدن عملیات تعریض، این روزها به یک مسئله تکراری نگران‌کننده تبدیل شده است.
 
در این تصادف شدید که در محدوده روستای «زبد سفلی» این شهرستان اتفاق افتاد یکی از خودرو‌ها به شدت خسارت دید و راننده آن به مراکز درمانی انتقال یافت.


به گفته اهالی روستای زید، علت حادثه باریک بودن جاده در این محور پرتردد بوده است که در کنار انحراف به چپ یک تریلی موجب انحراف پراید به سمت پراید دیگر شده است.

گفته می‌شود راننده تریلی با مشاهده تصادف و دانستن نقش خود در بروز برخورد به راه خود ادامه داده است.

در بیشتر تصاویر فراوانی تردد تریلی‌ها در این محور قابل مشاهده‌اند.


در مدت 6دقیقه‌ای که خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در محل این تصادف حضور داشت حدود 16تریلی عبور کردند ضمن اینکه تردد ماشین آلات کشاورزی هم در این مسیر باریک و پرتردد خطرساز بوده است. همچنین در تصادف دیگری که این بار در محدوده سه راه فرودگاه روستای اسلام آباد در محور گهرباران اتفاق افتاد سه خودروی سواری با یک دیگر برخورد کردند که در این حادثه نیز یک نفر به صورت سطحی مجروح شد و صدماتی به خودروهای مردم وارد شد.
مردم  میاندرود با شنیدن صدای برخورد اتومبیل‌ها به یاری حادثه‌دیدگان می‌شتابند. 
این سه راهی که در حقیقت انشعاب مسیر فرودگاه از مسیر گهرباران است به«سه راه چه کنم» شباهت دارد چرا که در ساعاتی از شبانه روز که مسافران فرودگاه وارد مسیر می‌شوند همزمانی آنان با تردد روزانه مردم و تریلی‌های بی‌شمار حالتی از استیصال را برای رانندگان در این مسیر به وجود می‌آورد.

نبود یک میدان و بلوارکشی مناسب باعث عبور خودروها از هر مسیری که ممکن باشد شده است.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام مسئولان قرار بود در روزهای گذشته تردد تریلی‌ها در این مسیر ممنوع و همچنین آسفالت محور شروع شود که این مساله هنوز اتفاق نیفتاده است.

 نکته مهم اینجاست که با بدقولی مسئولان دود تریلی‌ها و خاک جاده‌های آسفالت نشده است که به چشم مردم می‌رود.
انتهای پیام/86021/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها