امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36103
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 56
 یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث فارس در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه خونین در میدان شوش تهران گفت: متهم تنها ساعتی پس از وقوع حادثه ...

 یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث فارس در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه خونین در میدان شوش تهران گفت: متهم تنها ساعتی پس از وقوع حادثه بازداشت شده است.

وی افزود: این پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران و زیر نظر بازپرس رسولی تشکیل شده و در حال حاضر اقدامات اولیه آغاز شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: متهم در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی (اداره مبارزه با قتل) قرار داده شده و بازجویی از وی برای مشخص شدن انگیزه و همچنین زوایای پنهان این حادثه در حال انجام است.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در مورد این جنایت هولناک گفت: صبح امروز در میدان شوش و در ساعت 4:40 دقیقه فردی 45 ساله که به دلیل مصرف ماده روانگردان شیشه دچار جنون شده بود به منزل همسایه خود که صاحبخانه‌اش بوده حمله کرد و در این حالت جنون 2 دختر بچه 5 و 8 ساله را به ضرب چاقو به قتل ‌رساند.

وی ادامه داد: این دو دختر بچه از ناحیه سر، سینه و پهلو به شدت دچار جراحت شده و قبل از رسیدن مأموران اورژانس فوت کردند.

عباسی گفت: همچنین یک زن 63 ساله، یک پسر 14 ساله و دو زن 35 ساله نیز در این خانه توسط معتاد شیشه‌ای مضروب ‌شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: با شنیدن سر و صدای مضروبان، اهالی محله با اورژانس 115 تماس گرفتند و 4 دستگاه آمبولانس به محل اعزام می‌شود.

وی تصریح کرد: مأموران اورژانس سریعاً مضروبان را به بیمارستان سینا منتقل کردند اما برای دستگیری فرد معتاد با پلیس 110 تماس حاصل شد و مأموران پلیس با تیراندازی به پای این فرد معتاد، او را دستگیر کردند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها