امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36108
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه «ببیلا» در ریف دمشق منجر به کشته شدن ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه «ببیلا» در ریف دمشق منجر به کشته شدن بیش از 50 تن از اعضای جبهه النصره شد.

بیشتر تلفات این حملات غیر سوری و به عبارت دقیق‌تر اتباع چچنی و افغان هستند.

حمله توپخانه ای ارتش به محل استقرار جبهه النصره

در جریان این عملیات، محل استقرار تروریست‌های جبهه النصره در چهار نقطه از ببیلا که جبهه اصلی تروریست ها در مقابله با ارتش به شمار می آمد، هدف حمله شدید توپخانه ای نیروهای ارتش سوریه قرار گرفت.

بنابر اعلام منابع سوری، محل‌های مورد حمله، خط مقدم تروریست‌ها در مقابله با ارتش و نیز محل اختفای آنان در ببیلا به شمار می آمد.

ارتش در حالی این مناطق را زیر آتش خود گرفته که امکان هرگونه تحرک تروریست‌ها برای عقب‌نشینی به سمت کشتزارهای «یلدا» را از آنان سلب کرده است.

همچنین مناطق موازی با اردوگاه «یرموک» تا ببیلا هدف حملات نیروی هوایی ارتش قرار گرفت و به گفته منابع سوری، محور اصلی این حملات، محل تجمع اعضای جبهه النصره و تونل های آنان بود.

نیروی پیاده نظام ارتش نیز مسئولیت گشت‌زنی در این منطقه را برعهده گرفته‌اند. در اثر این حملات چند تن از نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه به طور جزیی زخمی شدند.

در این میان، در حالی که نیروهای پیاده نظام ارتش، خود را برای جنگ خیابانی با تروریست ها آماده کرده اند، گفته می شود که تروریست هابرای پرتاب مواد منفجره به محل استقرار ارتش و کمیته های حمایت مردمی از منجنیق استفاده می کنند.

این در حالی است که ارتش سوریه با همکاری کمیته‌های مردمی، چندی پیش عملیات نظامی گسترده‌ای را در ببیلا آغاز کرد زیرا تروریست های مسلح که بیشتر آنان وابسته به جبهه النصره هستند، از مدتی قبل در این منطقه مستقر شده اند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها