امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36120
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشرق الجدید، مدیریت امنیت عمومی لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، بر اساس اطلاعات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشرق الجدید، مدیریت امنیت عمومی لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، بر اساس اطلاعات موجود در نزد این اداره امنیتی و بعد از هماهنگی‌های انجام شده با سایر دستگاه‌های امنیتی و نظارت دادستانی نظامی یک خودرو از نوع اودی در تاریخ 17 آگوست توقیف شد که 250 کیلوگرم مواد منفجره داشت.

بر اساس این گزارش، ط.ب.ط. شهروند لبنانی و أ. ه. س. ملقب به ابویوسف و خ.ه. س. برادر ابویوسف که هر دو فلسطینی هستند در همین روز به اتهام تاسیس شبکه تروریستی و اقدام به اختلال در امنیت عمومی در خاک لبنان بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، این افراد در حالی که آماده انجام انفجار تروریستی از طریق خودروی مصادره شده بودند، بازداشت شدند.

بر اساس این بیانیه، بقیه عناصر این شبکه تروریستی نیز که دو نفر هستند، شناسایی شده و تحت تعقیب هستند، این دو نفر محمد قاسم الأحمد متولد بیروت در سال 1983 و سعید محمد بحری متولد 1985 مقیم دوحه هستند. اداره امنیت عمومی لبنان با هدف دستگیری آنها تصاویر سیاه سفید آن‌ها را منتشر کرده و از شهروندان لبنانی خواست تا در صورت دیدن این دو نفر موضوع را به نزدیکترین مرکز امنیت عمومی اطلاع دهند.

اداره مذکور تاکید کرد که این اقدامات در راستای پیگیری و بررسی مستمر شبکه‌های تروریستی است که امنیت و ثبات را در لبنان هدف قرار داده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها