امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36132
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، پیش از این در مصاحبه‌ای که سعید حدادیان با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس داشت به اظهار نظر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، پیش از این در مصاحبه‌ای که سعید حدادیان با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس داشت به اظهار نظر درباره چاپ کتابش توسط انتشارات شهرستان ادب پرداخته بود و عنوان داشته بود که مایل به انتشار این مجموعه اشعارش نبوده است و شهرستان ادب با اجازه او بخش‌هایی از شعرهایش را انتخاب و منتشر کرده است.

انتشار این گفت‌وگو این سوال را به وجود آورد که چگونه ممکن است کتاب شعری منتشر شود و شاعرش تمایلی به انتشار آن نداشته باشد. در همین رابطه این شاعر و مداح اهل بیت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: این موضوع مربوط به شخص بنده  است نه منتشرکنندگان کتاب. چون دوستان خوبم در شهرستان ادب از شاعران بسیار خوب و بزرگواری هستند که نسبت به من لطف و محبت دارند.

وی در پاسخ به این سوال که کتاب «همیشه باران» چه قدر از اشعار شما را در بر می‌گیرد و آیا مجموعه کاملی از اشعارتان در این کتاب ارائه شده است، اظهار داشت: من در قالب مثنوی، دوبیتی، سپید و ترانه هم سروده‌هایی دارم که هنوز ارائه نکرده‌ام و این کتاب تنها مجموعه کوچکی از اشعار این حقیر است که البته سعی شده از بهترین اشعار در آن استفاده شود.

این مداح اهل بیت در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه حجم سروده‌های شما بیش از آن چیزی است که در این کتاب آمده، آیا قصد انتشار بقیه اشعار را نیز دارید یا خیر، گفت: مگر در نظر دوستانی مثل شهرستان ادب به چشم آییم و الا نه...

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها