امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36140
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، با توجه به معرفی حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی از سوی رئیس قوه قضاییه به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت دادگستری و ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، با توجه به معرفی حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی از سوی رئیس قوه قضاییه به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت دادگستری و همچنین انتخاب ایشان از سوی مجلس و گرفتن رأی اعتماد از نمایندگان گمانه‌زنی‌ها برای رئیس بعدی سازمان بازرسی کل کشور بالا گرفت.

برخی از رسانه‌ها در این میان از حجت الاسلام حیدر مصلحی نام بردند و عنوان کردند که قرار است وزیر سابق اطلاعات جای پورمحمدی را در سازمان بازرسی کل کشور بگیرد.

پس از این گمانه‌زنی برخی از کارشناسان عنوان کردند که رئیس سازمان بازرسی باید قاضی دارای پایه 10 و 11 باشد و حیدر مصلحی این پایه قضایی را ندارد.

اما بعد از مصلحی نوبت به بختیاری رسید و نام وزیر سابق دادگستری به عنوان گزینه تصدی ریاست سازمان بازرسی کل کشور بر زبان‌ها افتاد.

ولی عمر این گمانه زنی هم کوتاه بود زیرا بختیاری در گفت‌وگو با فارس این موضوع را رد کرد و عنوان کرد پس از وزارت دادگستری به دیوان عالی کشور خواهد رفت.

بختیاری عنوان کرد: من مستشار عالی دیوان عالی کشور هستم و به آنجا می‌روم تا در آنجا فعالیت کنم.

اما در تازه ترین گمانه‌زنی ها از قاضی ناصر سراج به عنوان گزینه ریاست سازمان بازرسی کل کشور نام برده می‌شود.

سراج در حال حاضر معاون امنیت دادستان کل کشور است و در پرونده‌های بسیاری از جمله پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی به عنوان قاضی ویژه رسیدگی کننده از سوی رئیس قوه قضاییه انتخاب شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار