امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36143
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 24
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رأی عدم اعتماد مجلس به سه نفر از وزرای پیشنهادی دولت گفت: وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های آموزش‌و‌پرورش و نیز علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص نقششان در جریان فتنه 88 نتوانستند مجلس را قانع کنند و وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان نیز به دلیل نگرانی نمایندگان از تأثیرپذیری وی از برخی افراد نتوانست رأی اعتماد مجلس را کسب کند.

وی با بیان اینکه در جریان رأی اعتماد به کابینه، گفتمان اصولگرایی پیروز شد، افزود: همگان در جریان رأی اعتماد به کابینه یازدهم سعی داشتند تا خود را از فتنه سال 88 مبرا بدانند و از سوی دیگر سعی داشتند تا ثابت کنند که در خط نظام و ولایت هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: مجلس نسبت به موضوع فتنه حساس است و چنان‌چه دولت بار دیگر برای تصدی وزارتخانه‌های باقی‌مانده وزرایی را معرفی کند که در فتنه 88 نقش داشته باشند، مجلس به آنها رأی اعتماد نخواهد داد.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: عدم رأی اعتماد به سه نفر از وزرای دولت به معنای تقابل مجلس با دولت نیست و نمایندگان با این کار در واقع در جهت کمک به آقای روحانی گام برداشته‌اند تا دولت بتواند در مسیر اعتدال به راه خود ادامه دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها