امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36145
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 67
 فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در خانه ملت در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وزرای پیشنهادی ...

 فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در خانه ملت در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وزرای پیشنهادی جایگزین آموزش و پرورش، علوم و ورزش، پیروی از ولایت فقیه را اولین ملاک مجلسی‌ها برای رای اعتماد به این وزرا دانست و گفت: وزرای پیشنهادی به مجلس باید شاخص‌ها و معیار‌های 15 وزیری که رای اعتماد گرفتند را داشته باشند.

وی عدم توجه به مسائل جناحی و گروهی، توجه به معیشت مردم، تلاش برای حرکت هم افزایی دولت و همچنین تبری از فتنه را از شاخص‌هایی برشمرد که مجلس بر آن تاکید دارد.

نماینده مردم جیرفت به رئیس جمهور پیشنهاد داد تا وزرایی را که به مجلس معرفی می‌کند بدون حاشیه و صرفاً به فکر خدمت‌رسانی به مردم باشد.

عارفی تاکید کرد: جناحی بودن یا نبودن، ملاک مجلس نیست اما کسی که در پست وزرات قرار گرفت باید فراجناحی کار کند و در وزراتخانه متبوعش با توجه به تخصصی که دارد تمام هم و غمش رفاه و کاستن گرفتاری‌های مردم باشد.

و در پایان به تعریفی از اعتدال پرداخت و گفت: اعتدال یعنی نه تند و نه کند حرکت کنیم بلکه پیوسته و با درایت به حرکت در مسیر ادامه دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها