امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36153
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسداله عباسی در مراسم تودیع و معارفه‌اش با وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت یازدهم، اظهارداشت: پرداخت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسداله عباسی در مراسم تودیع و معارفه‌اش با وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت یازدهم، اظهارداشت: پرداخت مطالبات تامین اجتماعی به بیمارستانها،اجرای بیمه طلایی ویژه بازنشستگان کشوری و . .. از اقدامات قابل توجه در این دوره بوده است.

وی ادامه داد: باید از حضور تشکل‌های کارفرمایی و کارگری که در مدت مسئولیت بنده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهایت همکاری را داشتند تقدیر کنم. این دوستان در تمام جلسات به طور منظم حضور پیدا می‌کردند و علیرغم بحث‌های طلبگی، نتایج خوبی در بر داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به مدت زمان مسئولیت بنده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان یک خدمتگذار باید از تلاش‌های شیخ‌الاسلام وزیر اسبق تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کنم که با فراهم کردن بستر مناسب شرایط خوبی را برای ارائه خدمات به وجود آورد.

عباسی در ادامه از رأی اعتماد نمایندگان به وی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشکر کرد و گفت: در حالی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بنده رأی اعتماد قابل توجهی دادند که شرایط ارتباط مجلس و دولت مساعد نبود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از اعتماد احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان قدردانی و تشکر کرد و گفت: از بذل محبت احمدی نژاد نیز تقدیر می‌کنم که به من اعتماد کرد و به عنوان وزیر به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه بهترین خاطره برای ما زمانی است که لبخند را بر چهره مردم و جامعه هدف ببینیم، گفت: آن موقع بهترین لذت برای ما است به طوری که در طول این مدت فعالیت بنده به طور منظم جلسات شورای عالی رفاه تشکیل و در نهایت تعرفه‌های درمانی اعلام شد.

عباسی خاطرنشان کرد: تشکیل شورای عالی کارگری و تعیین دستمزد کارگران، تحقق به وعده‌های داده شده نمایندگان،پرداخت مطالبات در صندوق فولاد، اجرای بیمه طلایی بازنشستگان، پرداخت مطالبات تامین اجتماعی به مراکز درمانی و بیمارستانها، افزایش حقوق مستمری بگیران تأمین اجتماعی و همچنین پرداخت مابه‌التفاوت افزایش مستمری و... از جمله اقداماتی بوده که در طول مسئولیت بنده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده است.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: در این مدت تلاش کردیم تغییری در حوزه مدیریتی و جابجایی رؤسا و مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت نگیرد و این در حالی بود که با ظرفیت‌های فعلی اقدامات خوبی انجام شده است.

عباسی تأکید کرد: نباید به حاشیه سازی هایی که در دو سه هفته اخیر مطرح شده است توجه کرد و باید به عمق متن توجه شود و باید در ارتباط با تأمین اجتماعی به این نکته اشاره کنم که پس از بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاون اول رئیس جمهور هیچ تغییر و تحولی در این سازمان و در هیئت امنای ما صورت نگرفت و در واقع مطالبی که در رسانه‌ها مطرح شده است، کذب محض است.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام اقدامات انجام شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین در سازمان تأمین اجتماعی بر اساس مصوبات بوده و هیچ کار غیرقانونی در این مدت صورت نگرفته است به طوری که در زمان جابجایی دولت دهم و یازدهم نیز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وظایفی که به عهده‌اش گذاشته شده بود عمل کرد چرا که نمی‌شود کار را متوقف کرد.

وی بیان داشت: بنده پس از دریافت رأی اعتماد ربیعی از سوی نمایندگان مجلس با وی تماس گرفتم و انتخاب ربیعی را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفتم.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: با توجه به مسئولیت بنده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با تعامل سایر همکارانم مشکلات، راه‌کارها و اقدامات انجام شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در 5 بند در اختیار وزیر جدید قرار داده‌ایم که جناب آقای ربیعی بدانند گذشته چه بوده و به کجا رسیده‌ایم و آینده چه خواهد بود.

عباسی در ادامه مراسم افزود: 12 سازمان و اداره وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و این در حالی است که برای نخستین بار در دولت دهم میز خدمت برای مراجعه کنندگان پیش‌بینی شد.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه سازمان بهزیستی نیز اقدامات قابل توجهی در بخش واگذاری مسکن به مددجویان و معلولان و همچنین توسعه اورژانس اجتماعی و توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی انجام شده است.

وی اظهارداشت: اجرای بیمه طلایی بازنشستگان برای بازنشستگان و افراد تحت تکفل اقدام قابل توجهی است که در این مدت انجام شده است که بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر تحت پوشش بیمه طلایی قرار گرفته‌اند.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به مهمانان و کارکنان گفت: از همه دوستان حلالیت می‌طلبم و اگر کاری کردم که باعث دلخوری کسی شد بنده را عفو بفرمائید ضمن اینکه بنده کماکان به عنوان سرباز کوچک ولایت در هر کجا که نیاز باشد خدمت خواهم کرد و برای دولت حجت‌الاسلام روحانی آرزوی موفقیت دارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها