امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36156
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار شهری فارس در جلسه علنی امروز شورای شهر، چمران در اقدامی حیرت‌انگیز تعداد آرای موافق با استعفای نجفی را بیش از آرای واقعی اعلام کرد و ...

به گزارش خبرنگار شهری فارس در جلسه علنی امروز شورای شهر، چمران در اقدامی حیرت‌انگیز تعداد آرای موافق با استعفای نجفی را بیش از آرای واقعی اعلام کرد و بدون توجه به اعتراضات استعفا را به تصویب رساند.
در جلسه امروز ابتدا آیین نامه شورا درباره نحوه استعفای اعضا توسط علیرضا دبیر قرائت شد و پس از آن استعفانامه نجفی که دیشب و خطاب به سعید دایی رئیس دفتر هیئت رئیسه شورا ارسال شده بود، خوانده شد.

پس از آن حمزه شکیب رئیس کمیسیون عمران شورا با بیان اینکه شورا شغل نیست گفت: با توجه به اینکه دوره سوم شورا هفته آینده به پایان می‌رسد و تنها یک جلسه دیگر از جلسات ما باقی است این استعفا نامه به صورت نمادین نوشته شده و آقای نجفی به شورا احترام گذاشته است ولی ایشان می‌تواند این یک جلسه را مرخصی بگیرد در نتیجه به اعضا پیشنهاد می‌کنم به این استعفا رای دهند.

چمران در تصحیح صحبت‌های شکیب گفت: درست است که عضویت در شورای شغل محسوب نمی‌شود اما متن قانون صراحتا مشخص کرده که اعضای شورا چه مسئولیت‌هایی را نمی‌توانند داشته باشند در نتیجه حتی اگر یک روز هم از عمر شورا باقی باشد این استعفا باید به تصویب اعضای شورا برسد.

در ادامه جلسه رای گیری درباره استعفای نجفی انجام شد که تنها 5 عضو به این استعفا رای دادند و در حالی که 11 عضو در جلسه حضور داشتند و تصویب استعفا به 6 رای نیاز داشت چمران اعلام کرد که استعفا رای آورده است و در میان ناباوری خبرنگاران و اعضای جلسه به مخالفت کاشانی و شکیب توجهی نکرد و به شکیب گفت: شوخی که نداریم، لطفا بحث را تمام کنید و صلوات بفرستید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار