امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36174
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» توسط امین باقری درباره قهرمان ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» توسط امین باقری درباره قهرمان اسبق کشتی فرنگی ایران  نوشته شده و در انتشارات  دانش کیان چاپ شده است.

این کتاب حاوی خاطراتی از فعالیت‌های مربیگری محمد بنا بهترین مربی تاریخ ورزش ایران در المپیک است. در این کتاب به معرفی عملکرد‌های یک مربی موفق ایرانی که توانست بهترین نتیجه ورزش ایران را در المپیک رقم بزند در این کتاب از جمله عملکردهای  محمد بنا از سال 2003لغایت 2014در تمام رده‌های سنی در مسابقات آسیایی، جهانی و  المپیک ذکر شده است.

در این کتاب سعی بر این بوده که تمامی ورزشکارانی که در این دوران پرافتخار حضور داشته‌اند نامی از آنها ذکر شود. ضمنا از  تمامی مدال آوران کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی و المپیک یاد شده و نام این قهرمانان ذکرشده است.

در خصوص زندگینامه محمد بنا، سوابق ورزشی بنا، دلیل آمدنش به ایران پس از سال‌ها، اولین دوره مربیگریش در ایران، موفقیت‌های پی در پی محمد بنا در مربی‌گری، رمز موفقیت محمد بنا، شاگردان، کادر فنی و مربیان سازنده شهرستانی ذکر شده است.
 به گزارش فارس، تیم‌های ورزشی ایران در بازی‌های المپیک از سال 1948لندن تا 2012 لندن حضور داشته‌اند که حدودا 64سال از آن می‌گذرد و هنوز تیمی از ایران نتوانسته است قهرمان تیمی المپیک شود اما محمد بنا به همراه شاگردانش توانستند پس از 64سال توانستند بی نظیرترین نتیجه تاریخ ورزش ایران را رقم بزنند و جشنواره مدال طلا را در لندن به راه بیندازند.

به گزارش فارس، کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» از امین باقری در 1000 جلد و با قیمت 8 هزار تومان منتشر شده است و علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 09185265752تماس بگیرند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار