امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36175
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، همایش اتحادیه جهانی زن مسلمان با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، همایش اتحادیه جهانی زن مسلمان با حضور شخصیت‌های کشوری و همچنین 50 تن از بانوان فرهیخته و اندیشمند از کشورهای مصر، عراق، الجزایر، انگلستان، لبنان، بحرین، قزاقستان کلمبیا، آمریکا و ... همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در تهران برگزار می‌شود.

در این اتحادیه مقالاتی با موضوعات «نقش سازمان‌های مردم نهاد زنان در راستای تقویت و توسعه فرهنگ تقریب و وحدت امت اسلامی» و «سازمان‌های مردم نهاد؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» ارایه می‌شود.

تبیین سیاست‌ها و راهبردهای مشترک در جهت تحقق و توسعه هماهنگ جامعه بانوان مسلمان در کشورها، بررسی راه‌های تعامل تشکل‌های مردم نهاد بانوان با اتحادیه جهانی زن مسلمان، راه‌های تأثیرگذار سازمان‌های مردم نهاد بر جامعه بین‌الملل و علل و موانع تاثیرگذاری سازمان‌های مردم نهاد در راستای ارتقاء جایگاه زنان در جهان از موضوعات مورد بحث اندیشمندان شرکت کننده در این همایش است.
انهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها