امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36177
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رشته عکاسی با گرایش مستند در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع امید و شادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رشته عکاسی با گرایش مستند در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع امید و شادی های زندگی به صورت بین المللی برگزار می شود و عکاسان می توانند تا 29 آذرماه حداکثر هفت اثر در این رشته به سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می شود.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره ، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها