امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36193
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 75
روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عملکرد مجلس در ارزیابی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم اظهار داشت: در مجموع با وجود اینکه برخی از داخل مجلس در تلاش بودند که موضوع فتنه و تقلب را کمرنگ و امری تمام شده و تنها یک اردوکشی خیابانی جلوه دهند، اما نمایندگان در ارزیابی وزرای پیشنهادی قاطعانه و مثبت برخورد کردند.

وی افزود: متأسفانه برخی در روزهای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی، نمایندگان اصولگرای جدی مجلس را که روی مسئله فتنه و تقلب حساسیت داشتند، به الفاظی مانند افراطیون، طالبانیسم و کاسب‌کاران فتنه متهم کردند، در حالی که اسناد و مدارک لازم دال بر حضور سه وزیر رأی نیاورده در جریان فتنه و تقلب وجود داشت.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: عدم رأی مجلس به سه وزیر پیشنهادی علوم، وزش و جوانان و آموزش و پرورش آقای روحانی نشانگر این است که مجلس همچنان بر جریان فتنه و شبهه تقلب حساسیت دارد، بنابراین چنانچه افرادی که در فتنه و شبهه تقلب به نحوی نقش داشته‌اند به مجلس معرفی شوند، نمایندگان به آنها رأی نخواهند داد.

حسینیان با بیان اینکه گرچه برخی تلاش و تهدید کردند چنانچه مجلس به وزرای پیشنهادی رأی اعتماد ندهد، افراد مناسب‌تری به مجلس معرفی نخواهد شد، تصریح کرد: مجلس نه از دولت و نه از شخص رئیس‌ جمهور چنین انتظاری را ندارد که بخواهد ناخواسته در مقابل مجلس ایستادگی کند.

نماینده تهران در پایان با اشاره به شاخص‌های رئیس جمهور در معرفی وزاری جایگزین گفت: آقای روحانی در صورت معرفی افراد نامناسب، خود را زیر سؤال خواهد برد و مجلس نیز امیدوار است که وی روی اصول خود، به ویژه حساسیت روی فتنه و تقلب، ایستادگی و وزرای اصلح را به مجلس معرفی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها