امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36199
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 54
حسین استادآقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به جلسات رای اعتماد وکلای ملت به ...

حسین استادآقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به جلسات رای اعتماد وکلای ملت به وزرای پیشنهادی دولت، اشاره و اظهار کرد: آقای روحانی در جلسه رای اعتماد بر این تاکید داشتند که مردم در انتخابات اخیر پیام خاصی را القا کردند و قوای دیگر باید به این پیام توجه داشته باشند.

وی افزود: آقای روحانی نیز باید به پیام مجلس در عدم رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دقت کند چرا که مجلس پیام مردم است و نمایندگان به وسیله رای مردم در ساختمان بهارستان دور هم گرد‌ می‌آیند.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد که نمایندگانی که به مجلس نهم راه نیافتند در قبال فتنه 88 عملکرد نامناسبی از خود نشان  دادند که سبب حذف آنان توسط مردم شد.

استادآقا خطاب به رئیس‌جمهور گفت: کسانی که در فتنه 88 فعال بودند و دروغ تقلب را رد نکرده‌اند، نباید به مجلس معرفی شوند.

وی معتقد است که با سمت‌گرفتن نجفی و توفیقی، پیام مجلس درست و دقیق مورد توجه دولت قرار نگرفته است.

این کارشناس مسائل سیاسی، پیشنهاد وزرایی که در فتنه 88 فعال بوده‌‌اند را مغایر اعتدال دانست و تاکید کرد:‌ برخی وزرایی که به مجلس معرفی شدند، نهایت تندی بودند و تندتر از این افراد وجود ندارد که بخواهند به مجلس معرفی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها